Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS4 Slim i igri

400 EUR

Shitet nga: Viktor Dje 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Prodavam PS4 Slim koristen 7 meseca kupen e od USA mnogu socuvan i orginal 5 igri plus edna simnata od Playstation Store. Igrite gi ima na slikata. Cenata e za se zaedno.
Leaflet
Në fillim