Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Vrsam popravki na PS3 i PS4 Joystici controleri

Shitet nga: Nasko 22 Gush 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Popravka,servisiranje i zamena na starite i dotraeni delovi so novi delovi i za site vidovi Joystici (kontroleri) za PS3 i PS4
Në fillim