Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS4 igri od Swiss

600 MKD

1 000 MKD

Shitet nga: Marjan Dje 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Playstation
Modeli
PS4
Igrite se doneseni od Svajcarija i se.perfektni, kako novi! Cenite im variraat, zavisi od igrata od 600 do 800den! a za poveke moze i da se dogovorime za cena!
Leaflet
Në fillim