Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Xbox 360 krakiran

5 500 MKD

Shitet nga: Георгиј 02 Sht 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Prodhuesi
Xbox
Modeli
360
Се продава Xbox 360 кракиран со сите потребни додатоци, нема никаков дефект и работи без никаков проблем..
Георгиј
075388813
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione