Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

XBOX 360 Slim

11 000 MKD

Shitet nga: David 15 Sht 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Xbox
Modeli
360
Prodavam Xbox360 slim. Malku koristen, so nego sleduvaat 2 kontroleri(dzojstici), 20 igri i 8gb externo USB.
Igrite se:
Call of duty(Adwanced Warefare, Ghosts, Black Ops 2); Assassin's Creed(Black Flag, Rogue, Brotherhood); Minecraft; Nba 2K13; Fifa15; Pes 2013; Hitman Absouloution; Watch Dogs; Blur; Need for Speed Most Wanted; Grand Theft Auto(GTA IV i GTA V)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione