Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Xbox360

150 EUR

Shitet nga: Bobi 18 Pri 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Xbox
Modeli
360
xbox360 500GB со 3 контролери,цената не е фиксна
Leaflet
Në fillim