Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

XBOX ONE S

250 EUR

Shitet nga: Hristijan 05 Sht 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Prodhuesi
Xbox
Modeli
One S
Se prodava xbox one s 500gb so 1 kontroler so 2 igri fifa2018 i pubg. Nekoristen mnogu so kutija. Ima xbox gold do februari.
Hristijan
078238988
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione