Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Xbox one 500gb black eftino

9 000 MKD

Shitet nga: Nikola Nikolovski 12 Dhj 02:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Xbox
Modeli
One
Prodavam xbox one 500gb donesen e od germanija raboti bez problem dovagja so igri fifa 18, tomb raider i na nego ja ima simnato call of duty warzone, dovagja so orginalen joystick i so site potrebni kabeli i raboti sosema odlicno
Nikola Nikolovski
077465401
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione