Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PS3 Originalen kupen od Belgia

6 500 MKD

Shitet nga: Erduan 23 Dhj 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
super socuvan ps3 so eden wireless originalen joystick i eden igra fifa 12 originalen cd..
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione