Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Koristeni Playstation 4 igri

Shitet nga: Filip 10 Dhj 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Igrite se zacuvani bez nikakov problem:

Need For Speed Rivals-2800
Metal Gear Solid Ground Zeros-2000
Battlefield 4-1500
Fifa 16-3000
The Last Of Us-2500
Drive Club-2000
Thief-2800
Battlefield Hardline-2800
The Order-1800
Infamous Second Son-1800
Killzone-1500
Call Of Duty AD-2500
Assassins Creed Black Flag-2500
Far Cry 4-2800
Watchdogs-1500
Filip
Leaflet
Në fillim