Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

IGRI ZA PS3 I PS4 ITNO

Shitet nga: Albin 27 Nën 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tetovë
Prodavam Assasins Creed Syndicate(najnoviot) za PS4 , uste ne sum ja uptorebil , uste e pakirana , vo prodavnica cenata e 4500 denari jas ja prodavam za 3500 .
Prodavam 2 igri za ps3 : WatchDogs i GranTurismo5 .(25 euro po igra)
Leaflet
Në fillim