Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PIONEER DVD/CD/USB PLEER_RECORDER DV-2242

0 MKD

Shitet nga: Ogne 17 Shk 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Pioneer dvd/cd/usb pleer + snimac,snima i reproducira na usb videa i mp3 muzika .Vo besprekorna sostojba , socuvan malku /domasno koristen/star okolu 1g. so originalno upatstvo i kutija


info : 076 818 804 CENA :2500 den. /Mozen sekakov vid dogovor !! /
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione