Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pioneer DEH-1800UBG

3 500 MKD

Shitet nga: Stefan 22 Nën 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Pioneer DEH-1800UBG, нов, некористен, купен од Нептун.

Detachable Front Panel
RDS FM/AM Tuner(24 preset stations)
WAV/MP3/WMA/FLAC
Iluminated Front Aux-in,USB
5-Band Graphic Equaliser
50Wx4Ch MOSFET
Compatible Android phones with
Android V4.1 or higher
Leaflet
Në fillim