Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony STR resiver 50e

3 000 MKD

Shitet nga: Baki 25 Shk 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhuesi
Sony
Modeli
STR
Se prodava sony resiver str-d265 stereo do tranzistordki izlrzi vo besprekorna sostojb. Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme. Prakjam i po kargo
Në fillim