Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pojacalo Yamaha RX-V567

310 EUR

Shitet nga: Miki 03 Shk 19:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Се продава појачало Yamaha RX-V567, HomeTheatre 7.1, во одлична состојба.
Në fillim