Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HI-Fi 160

6 000 MKD

Shitet nga: Filip 28 Nën 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Стар,но прилично очуван,целосно функционален,радио,аудио HAESER систем.
Во комплетот има и оригинал антена.Цената е фиксна.
Leaflet
Në fillim