Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fotoaparat Nikon D7100 Kit 18-140mm VR

68 696 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TD Panter Faks 23 Dhj 15:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TD Panter Faks
ENDONORM 3 700 МКД
Oksigenski koncentrator KSM-5 41 360 МКД
Masina za broenje pari NX880B 290 ЕУР
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Të tjera
Prodazba na Fotoaparat Nikon D7100 Kit 18-140mm VR.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zivko Cingo 4 Tregoje në hartë
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
Panasonic AG-UX90 144 995 МКД
SanDisk Extreme SD HC 32GB 60MB s 1 500 МКД
Ti Tong Aparat meridijanska terapija 12 350 МКД
Sony PXW-Z150 4K XDCAM Camcorder 3 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione