Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sony HXR-MC2500

86 380 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TD Panter Faks 23 Dhj 15:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
TD Panter Faks
Masina za broenje na banknoti WJDFJ-08A 11 100 MKD
Reflektor LED-5026 8 650 MKD
SanDisk Ultra SD – C10 64GB 48MB/s 2 000 MKD
POLENOV CAJ 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodhimet
Të tjera
Prodazba na Kamera Sony HXR-MC2500. Kamerata ima vgradeno LED svetlo i 32GB vgradena memorija.
TD Panter Faks
Пантерфакс е фирма која е основана 1996 година чија дејност е трговија со видео и аудио опрема. Се вбројуваме меѓу најуспешните во областа на електронската заштита. Денес во современиот свет на живеење им помагаме на нашите потрошувачи и клиенти на поедноставен и полесен начин да дојдат до реализација на своите потреби од областа на: - аудио-видео надзор, - хардвер и софтвер, - медии и потрошен материјал, - осветлување (рефлектори), комплетна опрема за работа на продукции и ТВ куќи. Исто така поседуваме богата палета на машини за броење на банкноти, монети и детектори за пари. Пантерфакс е сертифициран овластен дистрибутер на повеќето брендови кои ги увезува.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Zivko Cingo 4 Tregoje në hartë
078/388-899
http://www.panterfax.com/index.html
TD Panter Faks
078/388-899
TD Panter Faks
XLR Active Audio Adapter for DSLR camera 14 191 MKD
Aparat za detoksifikacija na baza vodorodni joni 12 350 MKD
Masina za broenje banknoti GFC-350 22 600 MKD
Masina za Broenje pari FT 300 16 050 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione