Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zvucnici i pojacalo- snagator

Shitet nga: Dejan 23 Qer 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
zvucnici 18 sound so diver- 15ki
bass binovi celestion -15ki
Pojacalo - snagator
Leaflet
Në fillim