Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MOTU 2408mk2 so PCI 424

370 EUR

Shitet nga: Dejan 08 Gush 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Prodavam MOTU 2408 mk2 24bit interface so 24 digitalni vlezovi i izlezi, vo komplet so PCI kartica Motu PCI 424 . Modulot ima analogni 8 vlezovi i izlezi, spdif digitalen vlez i 24in/24 out adat opticki vlezovi i izlezi za povrzuvanje so digitalen mikser (Yamaha 02r,Behringer ....) i kompjuter. Raboti na Windows ili mac OS.
Leaflet
Në fillim