Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WOOFER 800W SO POJACALO KOMPLET

150 EUR

Shitet nga: Andrej 20 Maj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
tuku sto proizvedeno, ne koristeno so originalen tepih.
br za kontakt 075 271 233
Angel
Andrej
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione