Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Fender Champion 40

12 000 MKD

Shitet nga: Marko Trajkov 12 Jan 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodhimet
Të tjera
Се продава Fender Champion 40W во одлична состојба користено во домашни услови!
Marko Trajkov
076563668
Leaflet
Në fillim