Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PJESE PER IPHONE 4

1 000 MKD

Shitet nga: Adem Fetai 12 Maj 02:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Shes pjese per iphone 4

Kamerat
Frames
Bumper
Volume Flex Buton
Home Button
Vibration
Plloca
Adem Fetai
070615765
Leaflet
Në fillim