Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

JBL Bluetooth Wireless Stereo Headset

1 000 MKD

1 500 MKD

Shitet nga: Goran 11 Dhj 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
JBL Bezicni blutut stereo slusalki, malku koristeni, vo odlicna sostojba.
Moze da se koristat za muzika i za razgovori po telefon

Moze da se ispratat i po Nova Posta niz cela Makedonija so vasa doplata 150 den
Në fillim