Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ramka od ekran za xiaomi redmi 4x

500 MKD

Shitet nga: Kristijan Mladenovski 13 Gush 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Kako sto glasi naslovot prodavam ramka od ekran za model xiaomi redmi 4x
Kristijan Mladenovski
071383964
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione