Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Power mobile

12 EUR

Shitet nga: toni 20 Maj 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
prodavam novi power mobile/prenosni polnac za mobilni telefoni,novi.8000ah,cena mnogu povolna,cena 700 den
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione