Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hard disk HDD

0 MKD

Blihet nga: Dalibor 06 Mar 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Baram da kupam hard disk (HDD), 500 GB, HITACHI

Dalibor
071331096
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione