Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mining rig so 6x

3 700 EUR

Shitet nga: Bojan 20 Qer 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Gostivar
Komjuteri i kompjuterska oprema
Marka RX 580 DUAL MINING
DVA KOMPJUTERI SE SO PO 6X
CENATA NE E FIKSNA
ITNOOOO
Leaflet
Në fillim