Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

HP LaserJet Pro MFP M130a

6 000 MKD

Shitet nga: Andrej Velickovski 21 Sht 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
HP LaserJet Pro MFP M130a se prodava, nov neotpakuvan, kupen od anhoch 6600 den. So full toner, kako shto rekovn neotvoren!
Andrej Velickovski
072400567
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione