Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Maticna ploca i procesor

5 000 MKD

Shitet nga: Тони 07 Dhj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
MB: Asus M4A785TD-V EVO
https://www.asus.com/Motherboards/M4A785TDV_EVO/

CPU: AMD Phenom II x4 955 3.0Ghz

Тони
077 703 756
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione