Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Antminer S9,L3+,D3

Shitet nga: Antminer Info 17 Pri 23:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodavat 10kom NOVI Antmineri S9 so 6 mes garancija
Se prodavat 5kom NOVI Antmineri L3+
Se prodavat 12kom NOVI Antmineri D3
Antminer Info
+38977597315
Në fillim