Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bitmain Antminer Asic Z9 50k sol/s mining miner

1 000 EUR

Shitet nga: Bojan Dje 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava Bitmain Z9 50k sol/s koristen 1 mesec so napojuvanje i koplet kutija Cena 1000e moze da se plati i vo kriptovaluti


mining asic kopanje rig graficki bitcoin eth
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione