Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompatibilni kertridzi za Canon

4 000 MKD

Shitet nga: Тоше 15 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Четири нови неотпакувани комплети на компатибилни кертриџи за Canon
Секој комплет се состои од пет кертриџи: Black C-520, Black C-521, Cyan C-521, Magenta C-521 и Yellow C-521.
Тоше
075431013
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione