Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polnac Adapter za Macbook Air-Pro, 60Wati Magsafe1

1 500 MKD

Shitet nga: Goran 25 Gush 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adapter polnjac za Macbook laptopi, Macbook Pro, Mac Book Air..

Snaga: 16,5 Volti, 3,65 Amperi. 60 Wati

Sostojba: nov.
Pogledajte gi slikite za da vidite dali konektorot, (magnetot) e ist kako vasiot.

Sleduva garancija 6 meseci.

Mozna dostava na raka niz Makedonija so doplata 150 den

Kompaktibilni Modeli na Laptop : A1342, A1344, A1172, A1278, A1181, A1184,A1330, A1280, MA538LL/A, MA538LL/B, 661-4269, 661-4485, 661-0443, 661-4269, 661-4485, 661-4259, 661-4339, 661-3957


-----------------------------------
адаптер полњач за лаптоп макбук аир и про
Në fillim