Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Displei za laptop Sony 15.4"

1 000 MKD

Shitet nga: Sony 31 Mar 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam Sony displej za laptop so dimenzii 15.4" vo odlicna sostojba. Monitorot e komplet so site kabli odnosno se sto sodrzi predniot kapak od laptopot. Dokolku se izvadi od Sony kukisteto moze da se montira na bilo koj laptop koj e so dimenzii 15.4"
1280 x 800, Glossy
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione