Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Graficka GeForce 6200 (графичка карта)

700 MKD

Shitet nga: Boban 27 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Graficka karta GeForce 6200 256MB/64bit AGP 8x, VGA, DVI, S-Video, Cooler.

I-A6200-G4E3
INNOVISION Video Card Inno3D GDDR2 256MB/64bit, 350MHz/533MHz, AGP 8x, VGA, DVI, S-Video, Cooler

Technical Specification
Requires Expansion Slot Standard: AGP 8x
Video Chipset: Nvidia GeForce 6200
GPU Core Speed: 350 MHz
Random Access Memory Digital to Analog Converter Speed: 400 MHz
Max. Monitors Supports: 2
Maximum Resolution: 2048x1536
Colors Max. Resolution: 32-bit color
2D/3D Features: Nvidia CineFX 3.0
Nvidia nView
Nvidia PureVideo
Nvidia UltraShadow II
Nvidia High Dynamic-Range (HDR) Support
Nvidia Intellisample 3.0 Technology
API Supports: DirectX 9.0
OpenGL 2.0
Memory Type: GDDR2 SDRAM
Installed Video Memory Storage Capacity: 256 MB
Video Memory Speed: 533 MHz
Memory Bus Bandwidth: 64 bit
VGA Interface Connector Type: 15 Pin D-Sub
DVI Interface Connector Type: 29 Pin DVI-I
S-Video Output Interface Quantity: 1
System Requirements
Windows 8
Windows 7
Windows Vista
Windows 2000
Windows XP
Miscellaneous
Cooling System Type: VGA Cooler

https://content.it4profit.com/itshop/itemcard_cs.jsp?ITEM=60920145959846711&THEME=asbis&LANG=en
Leaflet
Në fillim