Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Gembird napojuvanje 600 watt

2 000 MKD

Shitet nga: Benjamin 19 Qer 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Gembird napojuvanje 600 watt realni, ne e voopsto koristeno kupeno e vo April 2019 i seuste e pod garancia. Cenata na napojuvanjeto e 2000 denari. Zainteresiranite neka kontaktiraat na telefonskiot broj 070543100, viber i whatsapp.
Benjamin
070543100
Në fillim