Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Monitor Dell IPS P2217H

7 000 MKD

Shitet nga: Leki Dje 04:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Одличен IPS Монитор со прекрасни бои. Користен за канцелариска работа, дизајнирање како и лесно гејмање.
Купен пред година дена, меѓута користен премногу лесно ( само преку викенди ).

Повеќе детаљи:
https://i.dell.com/sites/doccontent/app-merchandizing/responsive/Shop/SnP/Home/en/Documents/Dell-22-Monitor-P2217H-Spec-Sheet.pdf?newtab=true
Leaflet
Në fillim