Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Apple display original od i style 27

60 000 MKD

Shitet nga: Aleksandar Mickovski Dje 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Istiot e nov, se prodava samo zatoa sto se selam od drzavata. Cenata vo i- style e 120.000 denari. Go profavam na pola. Nema ni grebanica, ni ostetuvanje, a sekoj moze da si ja proveri funkcionalnosa.
Aleksandar Mickovski
Leaflet
Në fillim