Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Eksteren/Nadvoresen Hard Disk Seagate 500GB

2 000 MKD

Shitet nga: Miki 29 Nën 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Hard diskot ne e koristen.
500 GB vo kutija.
Në fillim