Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KEYBOARD NATEC GENESIS GAMING RHOD 400 BACKLIGHT

600 MKD

Shitet nga: Prodavac 05 Tet 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
TECHNICAL DATA
PRODUCT SPECIFICATION
Illumination color Red, Violet, Blue
Number of backlight modes 4 modes (1. Red, 2. Violet, 3. Blue,
4. Breathing and Changing Colors)
Lights intensity Yes 4 Levels
Lights Off Yes
Layout US
Specialized For Gamers
Included Accessories User guide
Weight 824 g
Material Plastic-Metal
Construction Wrist rest
Color Black
Illumination Yes
Anti-ghosting Yes 19 Keys
Additional features Plug & Play
Waterproof Yes
Number of multimedia keys 12
Number of keys 104
Communication Wired
Key mechanism Membrane
Cable length 180 cm
Connectors USB Type-A
Profile High
Supported Operating Systems Windows 10, Windows 8, Windows
7, Windows Vista, Windows XP,
Windows 2000, Windows 98
Multimedia keys Yes 12 Keys
Height 30 mm
Width 168 mm
Length 463 mm
EAN 5901969407051
Catalog number NKG-0873

Proizvodot e pod garancija.
Prodavac
075211809
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione