Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kompjuterski delovi DVD TV kartica Ram DDR3

Shitet nga: Zoran 28 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Micron SODIMM 2 x 2GB RAM (Macbook pro) - 15 eu

LG GP30 Portable (external USB DVD R/W) - 15 eu

Acorp TV Tuner - 15 Eu

FireWire and Dual USB Ports PC Case Slot Bracket - 5 eu
Leaflet
Në fillim