Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov nekoristen RAM DDR3 4GB

1 700 MKD

Shitet nga: Martin 21 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam NOVA plocka ram DDR3 4GB 1600 Mhz GEIL bulk kupen od Anhoch pred 4 dena megjutoa kupena e pogresna plocka bidejki ni trebase DDR4.
Plockata ne e koristena nitu ednas.
Plockata e kupena 2100 denari.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione