Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE PRODAVA KOMPLET

9 000 MKD

10 000 MKD

Shitet nga: stefan 03 Korr 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Procesor: - Intel® Core™ i5-750 Processor
8M Cache, 2.66 GHz socket 1156

Memorija: - Kingston HyperX Fury Blue CL16--12GB

Maticna Ploca:- MSI P55-GD65 - motherboard - ATX - LGA1156 Socket
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione