Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stereo 2.1 Multimedia Speakers Novi Zvucnici

1 100 MKD

11 990 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Premium Computers 26 Mar 11:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Premium Computers
Ranci za laptopi 16" Novi 1 200 MKD
JBL Flip 4 16W Bluetooth Novi Zvucnici 6 400 MKD
Seagate Barracuda HDD 3.5 i Western Digital- Novi 2 390 MKD
Toneri za HP - 283 285 12 435 436 Novi 450 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
JT2809 USB 2.1 Wooden Subwoofer Stereo Speaker Bass Black/Gold so drven vufer

USB 2.1 Stereo Sound Multimedia Speakers with wooden Subwoofer

Wooden Subwoofer Impact
Frequency Response: 20Hz-18KHz
Woofer Size (inch): 3
Tweeter Size (inch): 2
Channels: 2.1
Impedance (Ohm): 4
Maximum Power Handling (W): 11W > 5W+3w*2(THD)=10%


Cena: 1.100 denari.

Moznost za on-line kupuvanje i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488, 072/ 251 521
www.premium.com.mk
Premium Computers
Продажба на компјутерска опрема и галантерија, потрошен материјал и канцелариски мебел
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул "Партизански одреди" бр. 33 локал 1 Tregoje në hartë
02/3232488
https://www.premium.com.mk
Premium Computers
02/3232488
Premium Computers
Kancelariski i Skolski Fotejli Novi 5 990 MKD
Velosiped Hermes MTB Shimano 4 500 MKD
Memoriski Karticki i USB Stikovi Novi 220 MKD
Zvucnici 5.1 domasno kino Home theatre Novi 7 490 MKD
Në fillim