Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Tenda W316R Wireless Router - Novi

650 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Premium Computers 26 Mar 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Premium Computers
Velosiped Hermes MTB Shimano 4 500 MKD
Kancelariski i Skolski Fotejli Novi 5 990 MKD
HDD BOX Enclosure Novi 300 MKD
Gaming Coolers Gejmerski kuleri Novi 250 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Novi ruteri Tenda
Frequency Band: 2.4 GHz
Enclosure Type: Desktop
Encryption Algorithm: WPA, WPA2, WPA-PSK
Typewireless: Router
Connectivity Technology: wired, wireless
Data Link Protocol: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
Features: DHCP server, DMZ port, Quality of Service (QoS), Wi-Fi Protected Setup (WPS), firewall protection
Compliant Standards: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3e, IEEE 802.3u
Wireless Protocol: 802.11b/g/n
Remote Management Protocol: HTTP
Data Transfer Rate: 150 Mbps
WAN Ports Qty: 1
Integrated Switch: 4-port switch
Key Features: firewall

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk
Premium Computers
Продажба на компјутерска опрема и галантерија, потрошен материјал и канцелариски мебел
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул "Партизански одреди" бр. 33 локал 1 Tregoje në hartë
02/3232488
https://www.premium.com.mk
Premium Computers
02/3232488
Premium Computers
Karaoke Microphone Bluetooth novi mikrofoni 850 MKD
 Dzojstici Gamepadi za Kompjuter i Sony Novi 150 MKD
Gejmerski Tastaturi Novi 800 MKD
Kompjutersko i rabotno biro - Novo 2 500 MKD
Në fillim