Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Torba za laptop

800 MKD

Shitet nga: caci 04 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
1. Се продава нова торба за laptop 17” – 800 ден.
- Торбата има преден џеп со повеке прегради

Доколку сте заинтересирани контактирајте ме до
18.03.2017г. или после 26.03.2017
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione