Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WEB KAMERI Novi

350 MKD

2 900 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Premium Computers 26 Mar 11:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Premium Computers
Karaoke Wireless Speaker System P-805 8" Subwoofer 4 500 MKD
Kuleri za laptopi - Golem izbor - Novi 300 MKD
Maxell Polnaci za Telefoni za vo Kola i za vo Zid 250 MKD
 Dzojstici Gamepadi za Kompjuter i Sony Novi 150 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Prodavame novi Web kameri. Imame golem izbor. Cenite se od 350 - 800 denari.

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Poveke informacii na:
www.premium.com.mk
Tel. 02/ 32 32 488 ; 072 251521
Premium Computers
Продажба на компјутерска опрема и галантерија, потрошен материјал и канцелариски мебел
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул "Партизански одреди" бр. 33 локал 1 Tregoje në hartë
02/3232488
https://www.premium.com.mk
Premium Computers
02/3232488
Premium Computers
Novi Bluetooth Zvucnici   Bluetooth Speaker 400 MKD
Memoriski karticki i USB stikovi Novi 250 MKD
Maxell DVD-R CD-R BD-R Printable- Golem izbor 8 MKD
Stereo 2.1 Multimedia Speakers Novi Zvucnici 1 100 MKD
Në fillim