Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Hdd 3,5" 1TB + hdd 3,5" 320GB itno evtino

500 MKD

Shitet nga: Oglasuvac01 21 Gush 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
HDD DISKOVI :
Segate Hdd 3,5" 1TB sata 1300 den
Western Data hdd 3,5" 320GB sata 900 den
Segate hdd 3,5" 160GB sata 500 den
RAM MEMORII :
Ramaxel 1x2GB pc3 -1280 300 den
Patriot 2x2GB pc3-10600 500 den
Am1 2x1GB pc3200. 300 den
Site proizvodi se ispravni I malku koristeni.
Za se komplet extra cena. Kontakt po poraka na 078248760
Oglasuvac01
078248760
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione