Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Napojuvanje Gembrid 330w/RAM 1Gb DDR2

350 MKD

Shitet nga: Klema 29 Nën 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Gembrid Hапојувањето е како ново не е отватано не тропа повеќе е стоено одколку коростено - 350

RAM меморија 1gb 667 DDR2 350den
Leaflet
Në fillim